Hakkımızda

Değerli müşterilerimiz,
1993 yılında İstanbul’da kurulan Yaşar Teknik Yapı Malzemeleri Dış Ticaret A.Ş. sektöründe devamlı yenilik, kalite ve hizmet anlayışını geliştirerek, müşteri memnuniyetini ve ticari hayatın gerektirdiği rekabet ortamını ön planda tutarak, çalışmalarını bu doğrultuda devam ettirmektedir.

Vizyonumuz

Yaşar Teknik Yapı Malzemeleri Dış Ticaret A.Ş. kaliteli ürün, uygun fiyat ve bol çeşidiyle her türlü sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı ilke edinmiştir.

Misyonumuz

Yaşar Teknik Yapı Malzemeleri Dış Ticaret A.Ş. bugün, aile sıcaklığı ve samimiyeti çerçevesin de, her türlü modern ve teknolojik donanımıyla, deneyimli ve yenilikçi yöneticileriyle, bilgi ve tecrübesi yüksek satış sorumluları ve sekseni aşkın personeliyle; on binden fazla ürün çeşidiyle ülke genelinde satış ve satış sonrası hizmetler vermektedir.

Değerli müşterilerimiz; bugüne kadar firmamıza göstermiş olduğunuz güven için teşekkür eder, her türlü öneri, fikir, eleştiri ve takdirlerinizi bizlerle paylaşmanızdan memnuniyet duyar, başarılarınızın devamlılığını dileriz.

info@yasarteknik.com.tr

0850 307 74 74

Dilek ve Şikayetleriniz